Kontakt


 - Kontakt

Formularz kontaktowy

Jeśli potrzebujesz informacji na temat naszych produktów, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Please refrain from entering
your Last Name here:

 * Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie Miloo Electronics z siedzibą w Nowym Wiśniczu, przy ul. Stary Wiśnicz 289, oraz na przetwarzanie w celach marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 833). Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a, iż podanie danych jest całkowicie dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych i ich poprawiania.


 * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Miloo Electronics z siedzibą w Nowym Wiśniczu, przy ul. Stary Wiśnicz 289, informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002, o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).


 * Znam i akceptuję Politykę Prywatności i wykorzystania plików cookies.

Please solve the equation shown in the graphic. If you can't read the code, click the image to generate a new one or contact your site admin.
Wpisz równanie

Kontakt

MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.

Stary Wiśnicz 289,
32-720 Nowy Wiśnicz
Poland
tel. +48 146621955,
faks +48 146621912
e-mail: biuro@emiloo.pl

Dane rejestrowe:

NIP: 6792742423
REGON: 356556322
KRS: 0000133715
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 3 680 000.00 zł


Konta bankowe:

BGŻ BNP PARIBAS S.A.
ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa

PLN: PL 54 1600 1462 1841 5603 3000 0001
EUR: PL 27 1600 1462 1841 5603 3000 0002
USD: PL 97 1600 1462 1841 5603 3000 0003
SWIFT: PPAB PLPK


Biuro obsługi klienta

Monika Tokarczyk
tel. +48 146621964
m.: +48 665 991 380
monika.tokarczyk@emiloo.pl

Grzegorz Górniak
tel. +48 14 662 19 61
m.: +48 691 227 171
grzegorz.gorniak@emiloo.pl

Aneta Szlachta
tel. +48 14 662 19 63
aneta.szlachta@emiloo.pl


Dział handlowy

Marcin Niziołek
Manager ds. Kluczowych Klientów
m.: +48 605 587 465
marcin.niziolek@emiloo.pl

Michał Szewczyk
Manager ds. Kluczowych Klientów
tel. kom. +48 665 991 363
michal.szewczyk@emiloo.pl


Adrian Zdebik
Manager ds. Klientów Sieciowych (hurtownie i sieci)
tel. kom. +48 603 321 954
adrian.zdebik@emiloo.pl


Biuro projektowe

Tel: 22 755-60-62
Tel kom: +48 605 557 981
biuroprojektowe@emiloo.pl


Marketing i reklama

tel: + 48 146621947
marketing@emiloo.pl


Transport i logistyka

tel. +48 146621955 wew. 785
transport@emiloo.pl


Zaopatrzenie

tel. +48 146621965
zaopatrzenie@emiloo.pl


Serwis

tel: +48 146621967 wew. 67
serwis@emiloo.pl


Księgowość i windykacja

tel.: +48 146621910
faks +48 146621912
info@emiloo.pl



 
 
 
 
 
 
 
Do góry

Stary Wiśnicz 289, 32-720 Nowy Wiśnicz, Poland
tel. +48 146621955 faks +48 146621912