Newsletter Miloo-Electronics

Usługa „Newsletter MILOO-ELECTRONICS” za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail umożliwia wszystkim zarejestrowanym osobom automatyczne otrzymywanie treści kolejnych edycji newslettera zawierającego informacje o najważniejszych wydarzeniach dotyczących firmy MILOO-ELECTRONICS i jej produktów.

Zarejestruj się: * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MILOO-ELECTRONICS z siedzibą w Stary Wiśnicz 289, 32-720 Nowy Wiśnicz, w celu korzystania z prowadzonej przez MILOO-ELECTRONICS usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.


 * Znam i akceptuję „Instrukcje dla subskrybentów Newsletter MILOO-ELECTRONICS” oraz „POLITYKA PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES”.


* Pola wymagane oznaczono symbolem gwiazdki


W celu zmiany nazwy adresu e-mail, bądź usunięcia (wyrejestrowania) adresu e-mail znajdującego się na liście dystrybucyjnej usługi „Newsletter MILOO-ELECTRONICS”, należy na adres Turn on Javascript! przesłać dyspozycje zawierającą w tytule słowo:


Turn on Javascript!
a w treści podać nową nazwę adresu poczty elektronicznej (zmienimy Twoją nazwę adresu poczty elektronicznej)

 

Turn on Javascript!
usuniemy dany adres z listy subskrybentów i zaprzestane zostanie wysyłanie kolejnych edycji newslettera.

 
 
 
 
 
 
 
Do góry

Stary Wiśnicz 289, 32-720 Nowy Wiśnicz
tel. +48 146621955 faks +48 146621912